Počet položek: 0 0,- CZK

Zpracování osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího je poskytována dle zákona zákon č. 110/2019 Sb o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Kupující souhlasí se zpracováním všech těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo .Dále souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to za účelem realizace práv a povinností z kupní smlouvy a za účelem vedení uživatelského účtu.

Pokud nezvolí kupující jinou možnost k souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím jak pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu.

Kupující je povinen při registraci, ve svém uživatelském účtu, nebo při objednávce uvádět správně a pravdivě své osobní údaje a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

Osobní údaje jsou zpracovávány po dobu neurčitou.

Pokud by se kupující domníval, že prodávající provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat.

Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace