Počet položek: 0 0,- CZK

Obchodní podmínky

Základní informace a reklamace zboží.

Předmětem smluvy je prodej knih, LP desek, CD, DVD, Časopisů a to již použité nebo nové. U antikvariátního zboží je vždy uveden stav tohoto zboží.Obrázky u prodávaných LP desk jsou autentické,ostatní jsou pouze ilustrační foto ..Na toto prodávané zboží poskytuje prodávající záruku dle zákona tj.24 měsíců od převzetí zásilky.V případě reklamace je nutno buď písemnou formou na uvedenou adresu Milada Sedlaříková 17.listopadu 97 Kutná Hora 284 01 nebo telefonicky na tel.čísle 777 82 11 98 nebo elektronickou poštou na adresu admin@antikvariatkh.cz a po dohodě reklamované zboží odeslat.Dopravu hradí kupující kterou při kladné reklamaci uhradí prodávající. Náhradou za oprávněno reklamaci může být dodání nového zboží nebo navrácení částky včetně poštovného.Při neoprávněné reklamaci  vám budou náklady spojené s vyřízením naúčtovný. 

 Odstoupení od smluvy

Kupující má právo odstoupil od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky.Pokud tak učiní musí vrátit zakoupené zboží nepoškozené v původním obalu s příslušenstvím v uvedené lhůtě zaslat zpět prodávajícímu který vrátí příslušnou částku kupujícímu způsobem na kterým se dohodnou.

Prodávajíci si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo jen její část jestliže nebude moci požadované zboží dodat v požadované kvalitě množství nebo ceně nebo pokud by objednávka vykazovala závažné nedostatky ktaré by znemožňovaly uskutečnění obchodu.Pokud by tato situace nastala bude prodávající neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dalšího postupu.Pokud již kupující objednávku zaplatil ,bude mu částka navrácena dle dohody.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace